Bardejovský jarmok

Ďalšia akcia, na ktorej budeme prvý krát. Sme zvedaví, pretože sme počuli len dobré ohlasy. Predsa je to kráľovské mesto, tak dúfam, že sa budeme mať kráľovsky. Nájdete nás v Remeselnej uličke.

Uličky starobylého historického a najgotickejšieho mesta na Slovensku v závere augusta opätovne ožijú na štyri dni netradičným ruchom obchodníkov, remeselníkov a návštevníkov už 667. ročníka historického a 47. ročníka novodobého Bardejovského jarmoku.

Od 23. – 26. augusta 2018 na ploche 4 800 m2 sa predstavia trhovníci s rôznorodým spotrebným tovarom, pohostinské stánky s gurmánskymi špecialitami a nápojmi, remeselníci so svojimi výrobkami sa predstavia v „Uličke remesiel“ a nemali by ani chýbať zábavné atrakcie a lunaparky, ktoré zaplnia priľahlé ulice v centre mesta. Pre návštevníkov jarmoku bude počas štyroch dní pripravené množstvo sprievodných podujatí. Neoddeliteľnou súčasťou výročného jarmoku bude aj tento rok bohatý kultúrny program všetkých hudobných žánrov – vystúpenia folklórnych súborov, hudobných kapiel a domácich a zahraničných umeleckých telies.

 

Tagged , ,